Відбулась прес-конференція з нагоди свята День Батяра

Відбулась прес-конференція з нагоди свята День Батяра. Про свято журналістам розповідали: Радник міської голови з питань туризму Андрій Сидор, музикант та головний батяр Віктор Морозов та директор клубу Pozitiff Олексій Шматько, котрий представляв клубну частину осучасненого Дня Батяра. 

 

Андрій Сидор розповів про основну та інтерактивну програму, що запланована на свято. Головна частина інтерактивної програми - видача батярських посвідчень у Батярській канцелярії. що буде розташована на території свята та буде протягом двох днів видавати Батярські посвідчення - розпочала роботу просто перед камерами журналістів: перше посвідчення батяра під номером 001 було видано Віктору Морозову, що разом з батяр-бендом "Галичина" є головним гостем на святі День Батяра.

Розповідали на прес-конференції і про вибори Батярського Короля та Пані Батярової: участь у боротьбі за головний титул свята може взяти кожен гість, для цього необхідно прийти на Площу Ринок 1 травня у одязі стилізованому під батяра, чи його вишукану панянку, та зголоситись ведучому свята на участь.

А ще про те, що гостей свята чекають сюрпризи не тільки у концертній програмі, але й на кухні, що буде годувати усіх бажаючих, наприклад, пампухами з сюрпризами, які люблять справжні батяри.

Обговорили і осучаснену програму Дня батяра, Олексій зазначив, що цього року свято буде відбуватись і у нічних клубах міста у форматі вечірок, а на головній сцені вони представлятимуть свої стилізовані батярські програми. З детальною програмою можна ознайомитись на цьому сайті у рубриці Свято Батяра 2010.

Ну і наостанок вже офіційно перший батяр Львова, Віктор Морозов, презентував альбом "Серце батяра" - нове творіння спільно з Батяр-бендом "Галичина", виконання якого можна буде почути 2 травня на закритті свята. А для журналістів вже у цей день виконав одну з нових батярських пісень.

Замов іменне батярське посвідчення

Батяри всіх країн, єднайтесь!

"Серце Батяра""Тільки ві Львові"


DikArt DikArt