2 травня - другий день Свята Батяра

На другий день свята батяри почали збиратись ще раніше чим першого дня – для них вже з 11 години працювало бятарське містечко з усіма батярськими інтерактивами: батярські шаржі, боді-арт, батярський тир, батярський бетонний завод, сувеніри та, звичайно, з пійлом-лягумінами, а музиканти вже готувались до насиченої концертної програми другого дня!

Відкрили свято батярською програмою театру-кабаре «Леополіс». Настрій батярський створено, людей зібрано – розпочались майстер-клас батярських танців, де усіх учасників навчали батярським танцям просто на площі Ринок перед головною сценою.

Далі прийшов час розважатись малечі: для них на сцену вийшли різнокольорові клоуни з конкурсами та розвагами з дитячої програми театру «Леополіс».

Вечірню клубну програму відкривав караоке клуб «Marrakech», які запропонували гостям долучитись до концепції свого закладу та заспівати українське караоке. Гості розважались, отримували подарунки, а музичний супровід забезпечував Dj Huckeleberry finn та Mc Max Villain

Наступними на сцені розважали батяри клубу Pozitiff: Mc Vitamine та гурт Green Silence.

Розважальний центр Мі100 представляв в рамках своєї програми бійцівський клуб «Магарич», які веселили усю святкову площу батярськими дотепами, та кавер-гурт «Рімейк», що талановито виконували легендарні хіти музики світу.

До кубів у вечірній програмі свята День Батяра долучились також і танцювальні колективи: театр танцю «Madrin» та шоу-балет «Атлантік» під керівництвом Тетяни Мазуркіної.

А також володарі коктейлів та пляшок – бармен-шоу «Promix».

Протягом усього дня різноманітними інтерактивами зі сцени розважав ведучий – Андрій Жолоб, котрий безкоштовно пригощав гостей свята пійлом та лягумінами за знання львівської гвари – говірки, що панувала серед батярів на початку ХХ століття та інтригував усіх вечірнім аукціоном, на якому пообіцяв розпродати деякі атрибути цьогорічного свята День Батяра.

І саме перед виступом хедлайнера свята Віктора Морозова було виставлено на продаж автентичні рогатки з батярського тиру та дерев’яного Льошу-Зеника Сергійовича, котрого протягом двох днів свята на очах у всіх гостей виготовляв майстер Ісак Сергій.

Боротьба на аукціоні була запеклою, гості боролись за можливість отримати головний символ Дня Батяра 2010. А виборов це право пан Сергій, у якого тепер мешкає  Льоша-Зеник.

І прийшов час довгоочікуваного виступу, тепер вже офіційно, Першого Батяра Львова – Віктора Морозова та батяр-бенду «Галичина».

Окрім вже відомих батярських пісень слухачі мали нагоду почути у виконанні музикантів пісні із найсвіжішого альбому «Серце батяра».

Наприкінці концерту володар Батярського посвідчення № 001 вручив такі ж документи почесного батярства усім музикантам батяр-бенду «Галичина» і яко кульмінація свята - заспівали на біс разом з усіма львів’янами та гостями міста, усією площею Ринок  «Бо де ще є людям так файно, як ту, тільку ві Львові».

Замов іменне батярське посвідчення

Батяри всіх країн, єднайтесь!

"Серце Батяра""Тільки ві Львові"


DikArt DikArt