1 травня - перший день Свята Батяра

Перший день ІІІ Міського свята День Батяра розпочався о 2 годині під яскравим травневим сонцем! На сцені відкрив програму свята клуб Pozitiff гарячою балканською музикою від  Dj T-One та MC Vitamine, які зуміли в момент зібрати довкола сцени перших гостей-батярів!  

І як тільки усі розтанцювались, велика частина публіки в один момент просто застигла на місці, на подив усіх присутніх. Виявилось  - це батярський флеш-моб зазначав про те, що свято буде повне інтерактивів і несподіванок.

Разом з програмою відкрилось і батярське містечко: батярський бетонний завод, батярська канцелярія, батярський фотосектор і батярське пійло з лягумінами - а знаменував відкриття урочистий звук електропилки, що розпочинав роботу майстра над авторською дерев’яною скульптурою, яка буде виставлена на аукціон на закритті свята.  Також в арт-секторі усі відвідувачі протягом двох днів могли спостерігати за процесом виготовлення майстрами скульптур на батярському бетонному заводі.

В той час на сцені після запальних балканських ритмів клубу Pozitiff вийшли розважати публіку батяри сучасності – MC Pirogov, B.Boys West Da Crew під музичний супровід від Dj Shock – саме вони розпочали програму, що представив клуб «Міленіум».

Хлопці показали свої вуличні танці і їх на сцені замінили велосипедисти, що вирішили виконувати свої трюки ближче до народу і просто зі сцени пригнули на велосипедах до публіки, де і продовжили свій виступ.

Під час усієї програми клубу «Міленіум» біля сцени малювалось графіті присвячене дню батяра.

Далі програму продовжував клуб Gallery, що запропонували усім гостям розважатись під музику 80-90-х – і бажаючих виявилось дуже багато – ламбаду танцювали по всій Площі Ринок.

Клуб Picasso представив інтелігентну програму з проектом “Violin in da House” – скрипка під супровід електронної музики та сет резидента клубу Dj Alexandr Tomyli.

В цей час уже біля сотні батярів було зареєстровано писарем у батярській канцелярії, а гості починали зголошуватись на участь у боротьбі за титул Батярського Короля та Пані Батярової, що повинна відбутись під час вечірньої концертної програми.

Закривали клубну програму першого дня свята Батяра клуби «Метро» з трьома номерами денс-шоу «Art BizZ» та, вже знайомий гостям денної програми свята, клуб Pozitiff, котрий представив виступ групи Band.it.

Саме тепер, коли вже всі гості відчули себе справжніми батярами, і розпочались вибори Батярського Короля та Пані Батярової. Титул дуже поважний, подарунки королівські, тому і відбір до участі проходив серед самих стильних чоловіків та кобіт.

Після того як усі кандидати проголосили свої передвиборчі промови, глядачі обрали пару переможців.

І прийшов час для хедлайнерів першого дня Свята Батяра – шалених гостей з Карпат, що приїхали розважити батярів – гурт «Перкалаба».

Стільки людей, що відривались в цей вечір під Перкалабу площа Ринок не бачила вже давно!

Замов іменне батярське посвідчення

Батяри всіх країн, єднайтесь!

"Серце Батяра""Тільки ві Львові"


DikArt DikArt